Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie14 Listopad 2019 15:37

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Galeria
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki

Egzamin gimnazjalny

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

News
Sukcesy gimnazjalistek i nauczycieli z Gimnazjum

Sukcesy gimnazjalistek i nauczycieli z Gimnazjum

Uczennice klas III Słupeckiego Gimnazjum wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym pt.: Śladami życiowych wyborów gen. Augusta Emila Fieldorfa „NILA”, zorganizowanym w ramach projektu o Żołnierzach Wyklętych.
Jego życiorys oddaje dramatyczne dzieje pokolenia, które wywalczyło niepodległość oraz było świadkiem utraty suwerenności naszego kraju.
Głównym celem konkursu było pogłębianie wiedzy historycznej, podnoszenie świadomości patriotycznej oraz odkrywanie i rozwijanie uzdolnień młodzieży.
Uczennice przygotowały prace w kategorii literackiej, plastycznej i lapbooka.
Admin dnia 26 marzec 2019 09:22 · Czytaj więcej · 259 Czytań · Drukuj
Turniej Piłki Siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”

Turniej Piłki Siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”

W dniu 10 marca 2019 na hali Mosir w Słupcy odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”. Oddziały gimnazjalne Szkoły Podstawowej nr 3 reprezentowały: Martyna Fajkowska, Wiktoria Chojnacka, Marta Ziółkowska, Oliwia Mikołajewska, Jessica Śliwczyńska, Roksana Kapturska, Amelia Jaworska i gościnnie Zuzia Kuchowicz.
Admin dnia 11 marzec 2019 22:12
Czytaj więcej · 288 Czytań · Drukuj
Chłopcy z gimnazjum Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Chłopcy z gimnazjum Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 22 lutego 2019 roku rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody sportowe przeprowadzone zostały przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. Rozgrywki siatkarskie trwały od godziny 9.30 – 15.30 na hali sportowej w Strzałkowie.
Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch grupach. Grupa A: Słupca , Strzałkowo i Trąbczyn i grupa B : Wólka, Ostrowite i Kowalewo.
Admin dnia 11 marzec 2019 22:07
Czytaj więcej · 242 Czytań · Drukuj
Dziewczęta z gimnazjum-Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dziewczęta z gimnazjum-Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 22 lutego 2019 roku rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody sportowe przeprowadzone zostały przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. Rozgrywki siatkarskie trwały od godziny 9.30 – 15.30 na hali sportowej w Strzałkowie.
Zawodniczki rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Grupa A: Ostrowite, Wólka i Trąbczyn i grupa B : Strzałkowo, Słupca, Zagórów i Kowalewo Opactwo.
Admin dnia 11 marzec 2019 22:03
Czytaj więcej · 245 Czytań · Drukuj
Dzień Patrona po raz ostatni ...

Dzień Patrona po raz ostatni ...

Piątek 22 lutego 2019r. to szczególny dzień dla społeczności gimnazjum im. Mikołaja Kopernika – Dzień Patrona.

W uroczystości szkolnej wzięli udział zaproszeni goście: burmistrz Miasta p. Michał Pyrzyk, inspektor Oświaty p. Mariusza Króla, przewodniczącą Rady Rodziców p. Urszula Sulanowska, delegacje uczniów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych oraz rodzice.

Zaproszonych gości powitał p. wicedyrektor Henryk Szurek , szczególne słowa skierował do rodziców stypendystek, które otrzymały stypendia naukowe. Pan wicedyrektor dokonał również podsumowania wyników dydaktycznych za I semestr oraz przestawił wyniki próbnego egzaminu gimnazjalnego. Następnie zabrała głos pani dyrektor Agnieszka Orchowska, która w swoim wystąpieniu poruszyła ważne problemy dotyczące współczesnej młodzieży, odniosła się do sukcesów uczniów szkoły i ich przyszłości.
Admin dnia 26 luty 2019 23:31
Czytaj więcej · 295 Czytań · Drukuj
Gardenia 2019

Gardenia 2019 – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

21 lutego br. młodzież klas III uczestniczyła w organizowanych w Poznaniu wydarzeniach z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu - Gardenia 2019. Podczas targów uczestnicy z 50 krajów na ok. 500 stoiskach wystawili swoje produkty, dzielili się swoją wiedzą i osiągnięciami.
Trzecioklasiści mieli okazję poznać wielu miłośników ogrodnictwa i zarazić się ich pasją, interesowali się nowinkami technicznymi z tej dziedziny, poznawali rozwiązania ułatwiające pielęgnację roślin, drzew i krzewów, słuchali porad jak zaaranżować ogród oraz uczestniczyli w pokazach florystycznych.
Admin dnia 26 luty 2019 23:16
Czytaj więcej · 277 Czytań · Drukuj
Ostatni bal gimnazjalny
Ostatni bal gimnazjalny

W dniu 12 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 uczniowie klas trzecich po raz ostatni uczestniczyli w balu, w którym wzięło udział ponad 100 gimnazjalistów.

Uroczystość rozpoczęła się pięknym wykonaniem poloneza, który został przygotowany przez p. Karolinę Wilczewską i p. Jacka Smuszkiewicza. Wspaniała oprawa plastyczna została zaprojektowana i wykonana przez p. Marię Wyszyńską i p. Mariusza Janiaka. Natomiast wystrój sal uczniowie przygotowali samodzielnie pod opieką wychowawcy. Oficjalnego rozpoczęcia balu dokonała p. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Agnieszka Orchowska.

Admin dnia 07 luty 2019 20:22
Czytaj więcej · 356 Czytań · Drukuj
Pogrążeni w smutku i żałobie

Pogrążeni w smutku i żałobie pragniemy poinformować, że zmarł nasz kolega Piotr Królikiewicz. Będziemy go pamiętali jako wspaniałego, wrażliwego i doskonałego muzyka. Rodzinie i przyjaciołom bardzo współczujemy.


Koleżanki i Koledzy
Admin dnia 02 styczeń 2019 14:34 · Drukuj
Jasełka 2018

Niezwykły spektakl przygotowali uczniowie klas III słupeckiego gimnazjum. Spektakl przygotowała i wyreżyserowała Maria Wyszyńska. W spektaklu wykonawców jasełkowego przedstawienia wsparły rewelacyjne “Gimnazjalne Ósemki”.

Spektakl nosił tytuł “Jam jest”, a scenariusz napisała Maria Wyszyńska. Gimnazjalne Ósemki pod kierunkiem Piotra Królikiewicza pokazały niezwykle wysoki poziom wykonawczy. Żal, że są to ostatnie występy tego zespołu.
Trzeba też zwrócić uwagę na świetnie przygotowaną atmosferę na sali, gdzie zebrana publiczność nie siedziała jak zawsze w długich rzędach krzeseł ale przy dużych stołach, na których paliły się świece, co dawało prawdziwie świąteczny i klubowy nastrój. Gratulacje dla gimnazjum.
Admin dnia 24 grudzień 2018 10:51
Czytaj więcej · 376 Czytań · Drukuj
Słupca pomaga Radkowi
Admin dnia 14 grudzień 2018 01:46 · Drukuj
Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada 2018 oddziały gimnazjalne Szkoły Podstawowej nr 3 obchodziły Święto Niepodległości 11 listopada. Podczas godzin wychowawczych odbył się uroczysty apel w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
O godzinie 11.11 uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi wspólnie zaśpiewali 3 zwrotki hymnu państwowego.
Admin dnia 26 listopad 2018 15:56
Czytaj więcej · 392 Czytań · Drukuj

Strona 2 z 36 < 1 2 3 4 5 > >>
Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka