Oficjalna strona Gimnazjum im. Miko砤ja Kopernika w S硊pcy
Strona G丑wna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podr阠znik體 · e-Podr阠zniki · Kontakt · Facebook · Logowanie24 Pa糳ziernik 2019 00:54

X Nie pokazuj wi阠ej
Strona G丑wna
Dokumenty Szko硑

K眂ik j陑ykowy

K眂ik zdrowia

2 miejsce w rejonie pla偶owa pi艂ka siatkowa ch艂opc贸w

W dniu 20 maja 2019 roku odby艂y si臋 Mistrzostwa Rejonu w Pla偶owej Pi艂ce Siatkowej w Turku. Nasz膮 szko艂臋 w kategorii ch艂opc贸w reprezentowali Micha艂 Smuszkiewicz, Jakub Wi艣niewski i Marcin G贸rny.
Ch艂opcy rywalizowali w dw贸ch grupach. Do dyspozycji zawodnik贸w by艂y 2 boiska Miejskiego O艣rodka Sportu i Rekreacji w Turku.
W zawodach wzi臋艂o w sumie 18 zawodnik贸w: (6 zespo艂贸w)

Ch艂opcy w pierwszym meczu spotkali si臋 z ubieg艂orocznym mistrzem rejonu w pla偶owej pi艂ce siatkowej. Niestety mecz zako艅czy艂 si臋 wygran膮 Turku. Sukces z Koninem pozwoli艂 na awans z drugiego miejsca z grupy. W p贸艂finale ch艂opcy wygrali z Rychwa艂em 2:1, a w finale ponownie spotkali si臋 z zespo艂em z Turku, kt贸remu ulegli 0:2.

Ostatecznie ch艂opcy zaj臋li 2 miejsce w rejonie i uzyskali awans na Mistrzostwa Wojew贸dztwa Wielkopolskiego w Pla偶owej Pi艂ce Siatkowej w ramach Igrzysk M艂odzie偶y Szkolnej. Fina艂 wojew贸dzki odb臋dzie si臋 7 czerwca 2019 roku we Wrze艣ni. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom odniesionych sukces贸w. Opiekunem i trenerem zespo艂u ch艂opc贸w by艂 pan Jacek Smuszkiewicz. Brawo!
Admin dnia 04 czerwiec 2019 16:53 · Drukuj

Strona SP3 w S硊pcy