Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie16 Październik 2017 23:47

Inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018
Wiadomości
26 września 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 połączona z Mistrzostwami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Starosta pan Mariusz Roga wraz dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego panem Dariuszem Mielcarkiem wyróżnili szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/2017.
Klasyfikacja gimnazjów prezentowała się następująco:
I miejsce – Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie
II miejsce – Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
III miejsce – Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie
Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego przebiegła zgodnie z ceremoniałem olimpijskim.
Należy podkreślić bardzo ważny aspekt, iż nasze gimnazjum uplasowało się na pozycji 27 w województwie wielkopolskim na 532 szkoły.
Ponadto szkoły gimnazjalne naszego powiatu zajęły 12 miejsce w województwie wielkopolskim.
W klasyfikacji Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska wyniki najlepszych gimnazjów naszego powiatu prezentują się następująco:
XXV miejsce – Gimnazjum im. Janusza Korczaka Strzałkowo
XXVII miejsce – Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Słupca
XXX miejsce – Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie Naszej Szkoły na zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017.
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego
Karolina Wilczewska, Joanna Zastawa, Waldemar Flisiak i Jacek Smuszkiewicz
Admin dnia 27 wrzesień 2017 21:41 · Drukuj