Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Plan lekcji · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie16 Październik 2017 23:54

Aktywnie w wiosnę

29 kwietnia 2017r. miłośnicy aktywnego i zdrowego stylu życia wzięli udział w III Wiosennym Marszu Nordic Walking. Był to bardzo miły sposób rozpoczęcia długiego, majowego weekendu. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy już po raz trzeci zaproponowało wszystkim uczniom, rodzicom oraz sympatykom naszej szkoły wiosenną porcję energii. Uczestnicy marszu w dobrych nastrojach, w słonecznej aurze przemaszerowali siedmiokilometrową trasę wiodącą obwodnicą miasta, duktami leśnymi i ścieżką zdrowia aż na strzelnicę. Tutaj na wszystkich uczestników czekała pyszna pizza, kawa, herbata oraz drobne upominki. Wszyscy chętni mogli też zbadać poziom cukru oraz zmierzyć ciśnienie. Celem marszu była integracja, rekreacja oraz wdrażanie do zdrowej aktywności międzypokoleniowej, dlatego cieszymy się, że młodzież naszego gimnazjum tak licznie przybyła na linię startu, a wielu z nich zaprosiło do wspólnego maszerowania swoje rodzeństwo, rodziców, a nawet babcie. Serdecznie dziękujemy współorganizatorom przedsięwzięcia: Stowarzyszeniu Z Wiatrem i Pod Wiatr, Urzędowi Miasta Słupcy, MOSiR-owi oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy, która zadbała o upominki dla uczestników. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem na ścieżkach zdrowia.
Admin dnia 24 maj 2017 22:44 · Drukuj