Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie · Terminarz PS18 Lipiec 2018 03:09

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki
Terminarz PS

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

UDZIAŁ W VII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH

UDZIAŁ W VII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH

Długo wyczekiwany Przegląd Zespołów Tanecznych z udziałem naszego zespołu tanecznego AFERA - już za nami... Przegląd odbył się 10 maja, już po raz VII w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Do udziału zgłosiło się kilka szkół podstawowych i gimnazjalnych, zaprezentowano 15 układów tanecznych, w różnorodnych formach i stylach tanecznych. Nasz zespół prezentował się dwukrotnie, w układzie tanecznym AFERAMIX oraz SINGLE LADIES. Wszystkim prezentacjom przyglądało się doświadczone jury, od którego miło było usłyszeć słowa:”wskoczyliście level wyżej.., to był dobry występ...” Zatem kilkumiesięczna ciężka praca przyniosła pożądany efekt. Przegląd nie miał charakteru konkursu, zatem wszyscy zostali zwycięzcami.
W zespole AFERA wystąpiły: Kasia Łechtańska, Julia Chmielewska, Natalia Słowińska, Wiktoria Zaparta, Agnieszka Michalak, Nadia Kaźmierczak, Zofia Nowaczyk, Julia Wojtczak, Dominika Niwińska, Martyna Wróblewska, Martyna Skrobska, Paulina Chojnacka oraz rezerwowa Julia Słupska.
Bardzo dziękuję wszystkim dziewczętom za ogrom włożonej pracy, wytrwałość i serce do tańca. Szczególnie dziękuję Kasi i Julce, niech wasza pasja nigdy się nie kończy...!!!! - opiekun – Joanna Zastawa.
Admin dnia 16 maj 2017 20:44 · Drukuj

Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka