Oficjalna strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
Strona Główna · Strefa Rodzica · E-dziennik · Wykaz podręczników · e-Podręczniki · Kontakt · Facebook · Logowanie · Terminarz PS15 Sierpień 2018 07:33

X Nie pokazuj więcej
Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Dowiedz się więcej o polityce plików "cookies".
Nawigacja
Strona Główna
Lokalizacja Gimnazjum
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy Niepedagogiczni
Dokumenty Szkoły
Informacje szkolne
Strefa Rodzica
Ubezpieczenie NNW
Misja i wizja gimnazjum
Historia Gimnazjum
Certyfikaty
Archiwum
Poczta
Linki
Terminarz PS

DBI

Cyfrowobezpieczni.pl

Kącik językowy

Kącik zdrowia

Witamy

Zgodnie z decyzją MEN dotyczącą likwidacji gimnazjów z dnia 1.09.2017 r.
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy przyjęło nazwę
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy


Dzięki naszej witrynie w łatwy sposób dotrzecie do informacji dotyczących naszej placówki.Serdecznie dziękujemy Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie za współpracę podczas edukowania naszych uczniów w zakresie profilaktyki prozdrowotnej. Jogurty, które Państwo systematycznie przekazujecie na rzecz szkoły, uprzyjemniają realizację projektów "Trzymaj Formę" oraz "Żyć smacznie i zdrowor". Gorąco dziękujemy za wsparcie podczas pracy podejmowanej dla dobra młodzieży gimnazjalnej. Życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Społeczność uczniowska oraz nauczyciele gimnazjum

News
Zakończenie roku szkolnego
Wiadomości
Zakończenie roku w gimnazjum

W dniu 22.06.2018r. w budynku Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy miało miejsce uroczyste pożegnanie absolwentów – uczniów klas III, a także zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas II, którzy od września będą ostatnim rocznikiem gimnazjum. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla uczniów, którzy uzyskali najwyższe noty w klasyfikacji. I tak zaszczytny tytuł Copernicusa za najwyższą średnią z trzech lat nauki i wzorowe zachowanie zdobył Adam Urbaniak – uczeń klasy 3d – średnia 5,67.
Admin dnia 29 czerwiec 2018 11:28 · Czytaj więcej · 64 Czytań · Drukuj
Trudna sztuka mówienia o uczuciach

Trudna sztuka mówienia o uczuciach

24 maja uczniowie oddziałów gimnazjalnych III a i III e SP3 wzięli udział w spektaklu pt. Mewa” wyreżyserowanym przez Marię Spiss w Teatrze im A. Fredry w Gnieźnie. To dzieło o wielkim poszukiwaniu i pragnieniu miłości, ale też o fiasku tych poszukiwań. W świecie Antoniego Czechowa wszyscy kochają, ale niestety nie tego, kogo powinni, są kochani, ale nie przez tych, których pragną. „Mewa” to również opowieść o niespełnionej miłości do sztuki, refleksja o jej istocie i sensie, a także o kondycji samego artysty. Współczesna adaptacja dramatu to także opowieść o poszukiwaniu własnej drogi w życiu, wybieraniu kompromisów, a nawet rezygnacji z marzeń i konsekwencji takich wyborów.
Admin dnia 18 czerwiec 2018 12:05
Czytaj więcej · 38 Czytań · Drukuj
POKAZ MODY Z OKAZJI DNI RODZINY

POKAZ MODY Z OKAZJI DNI RODZINY

W dniu 30.05.2018r. w budynku gimnazjum odbyło się spotkanie przygotowane przez wolontariuszy działających w szkole. W spotkaniu tym uczestniczyli rodzice, a także zaprzyjaźnieni wychowankowie z SOSW w Słupcy wraz z opiekunami. Była to forma podziękowania rodzicom uczniów za wrażliwość, okazywane serce, ofiarność, dobroć, które to wartości głownie przecież wynieśli z domu rodzinnego. To dzięki rodzicom i swoim rodzinom potrafią innym ludziom ofiarować to, co mają najcenniejszego – swoje serce, a niosą je w otwartych dłoniach do drugiego, potrzebującego człowieka. Praca w klubach wolontariuszy tylko im to umożliwia.
Admin dnia 18 czerwiec 2018 12:01
Czytaj więcej · 45 Czytań · Drukuj
MUFINY NA DNI RODZINY

MUFINY NA DNI RODZINY

Urząd Miasta wspólnie ze Stowarzyszeniem Apolinarego Szleuty, MDK, MOSiR-em, CK Muzyk i Klubem Seniora zaprosił słupczan na Słupeckie Dni Rodziny, które 27.05. 2018r. miały miejsce na Skwerku Szeluty. Podczas tej imprezy rozstrzygnięto także konkurs Muffiny na Dni Rodziny, gdzie II miejsce zajęły Julia Zastawa i Maja Klajewska, które reprezentowały Szkolne Koło Caritas i Szkolny Klub Wolontariatu działające w oddziałach gimnazjalnych przy SP3 w Słupcy.
Admin dnia 18 czerwiec 2018 11:54 · Drukuj
Dzień Sportu Szkolnego

Dzień Sportu Szkolnego

W dniu 30 maja 2018 roku w oddziałach gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy zorganizowano „Dzień Dziecka” w formie Dnia Sportu Szkolnego.
Głównymi organizatorami tego święta byli nauczyciele wychowania fizycznego pani Karolina Wilczewska i pan Jacek Smuszkiewicz.
O godzinie 8.30 uczniowie spotkali się w szkole i wspólnie z wychowawcami udali się na Stadion Miejski przy ulicy Gajowej w Słupcy. Imprezę szkolną otworzył wicedyrektor szkoły pan Henryk Szurek życząc wszystkim uczniom i pracownikom przyjemnej zabawy. Następnie uczennice koła tanecznego „Afera” zaprezentowały swój układ taneczny : Martyna Wróblewska 3b, Paulina Chojnacka 3b i Wiktoria Słupska 2b.
Admin dnia 05 czerwiec 2018 12:00
Czytaj więcej · 46 Czytań · Drukuj
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych przy SP 3 w Słupcy wzięli udział w
V edycji ogólnopolskiego konkursu „Zwykli ludzie wielkimi bohaterami” poświęconego Janowi Kilińskiemu, a zorganizowanego przez: Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego i Branżową Szkołę I Stopnia nr 5 im. Jana Kilińskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. Jury oceniło prace w trzech kategoriach:
• literackiej,
• muzyczno-literackiej na wiersz lub piosenkę o Janie Kilińskim,
• plastycznej.
W kategorii muzyczno-literackiej III miejsce zajął ADRIAN NOWAK z kl. II e,
w kategorii plastycznej wyróżnienie uzyskała EMILIA CZERNIAK z kl. II d.
W konkursie wzięło udział 44 uczniów z 13 szkół z całej Polski. Wręczenie nagród nastąpi 28 września 2018r. podczas uroczystości ślubowania uczniów klas I oraz pasowania na adeptów sztuki rzemieślniczej.
Admin dnia 22 maj 2018 15:54 · Drukuj
LICZMANY

LICZMANY

23 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza z oddziałami gimnazjalnymi odbyła się VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego ,,LICZMANY”. Inicjatorką konkursu w 2011 roku była pani Diana Kosmowska nauczycielka gimnazjum w Ostrowitem. Cele konkursu to: rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień matematycznych, pokazanie piękna matematyki i możliwość bawienia się nią i z nią, kształtowanie umiejętności pracy w grupie oraz autoprezentacji, promocja swojej szkoły. Konkurs składał się z dwóch etapów: w pierwszym etapie każdy uczeń indywidualnie rozwiązywał test, w drugim etapie drużyny trzyosobowe rozwiązywały tzw. zdania stolikowe.
Admin dnia 06 kwiecień 2018 12:22
Czytaj więcej · 109 Czytań · Drukuj
Targi edukacyjne

Targi edukacyjne w Poznaniu

Dnia 23 marca uczniowie klas III oddziałów gimnazjum, jak co roku , wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Trzecioklasiści zapoznali się z ofertą edukacyjną najlepszych szkół , w tym: liceów, szkół technicznych i zawodowych. Mogli również dowiedzieć się jaki profil szkoły odpowiada ich umiejętnościom: szkoły sportowe, językowe, artystyczne, szkoły zawodowe. Uczniowie zobaczyli pokazy umiejętności uczniów szkół zawodowych, m.in: samochodowej, gastronomicznej, czy poligraficznej w "Strefie Zawodowców".

Admin dnia 06 kwiecień 2018 12:10
Czytaj więcej · 98 Czytań · Drukuj
Targi edukacyjne 2018
TARGI EDUKACYJNE

W środę 7 marca uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy uczestniczyli w III Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych, które odbyły się w Hali Sportowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie.
Admin dnia 29 marzec 2018 15:59
Czytaj więcej · 121 Czytań · Drukuj
Dar płynący z serca
DAR PŁYNĄCY Z SERCA

4 marca 2018 r. przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu doszło do wybuchu gazu, wskutek tego zawaliła się część tamtejszej kamienicy. Kilka osób zginęło pod gruzami budynku,
a jeszcze więcej zostało rannych. Wszystkie rodziny straciły dom, do którego nie będą mogły wrócić.
Admin dnia 29 marzec 2018 15:55
Czytaj więcej · 117 Czytań · Drukuj
Misterium Pański

Wzruszenia w spotkaniu z Marią Magdaleną pod krzyżem

W dniach 12 – 14 marca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupcy odbywały się Rekolekcje Wielkopostne, w których udział wzięła cała społeczność szkolna. W drugim dniu rozważań uczniowie z oddziałów gimnazjalnych szkoły wzięli udział w przejmującym misterium zatytułowanym „Paschalny deszcz”.
Admin dnia 29 marzec 2018 15:50
Czytaj więcej · 122 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>
Strona SP3 w Słupcy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Mikołajek

Szkolne Sukcesy

Wyniki konkursów

Strefa rodzica

Filmoteka